Bilgi sac ekirme merkezleri

Sac nakli

Jeff, Dallas Saç ektirme bölgesinde yaşayan 40 yaşındaki bir adam, onun 20s iken iki saç nakli vardı ve ilk elden sac ekim fiyatlari genç yaşta bu düzeltici işlem alma riskleri yaşadı.

“Ben saçımı kaybetme sac ektirme başladı, ben 18 ya da 19 yaşındayken fark ettim ve gerçekten bir özgüven sorunu ve benim parçası bir güven sorunu oldu sac ektirme” gizlilik nedeniyle onun soyadını kesintisi seçti Jeff dedi.

20 yaşına tarafından Jeff saç nakli işlemleri içine bakarak başladı ve sonunda onun uzaklaşıyorsun saç çizgisi geri verebilir vaat doktor ile bağlı. O kadar araştırma yapmış değil olsa bile, Jeff prosedürü kabul etti. Ama hemen onun bandajlar post-transplant sac ekimi çıkardıktan sonra Jeff büyük bir hata yaptığını fark etti.

“Tahmin edebileceğiniz ben kullanacağız benzetme ben benziyordu ki … o pluggy görünüyor ya da 20 yıl önce benim deneyim sac ekimi oldu bir cornfield- gibi bir bebek, oldu hairline,” dedi Jeff. “Ben harap oldu.”

24 yaş at, Jeff daha doğal bir saç çizgisi yeniden kazanmak için bir girişim ikinci saç nakli uygulandı. Fakat yine de, o yetersiz sonuçlar bırakılmıştır. Son olarak, geçen yıl, Jeff nihayet yamalı saç ekimi çizgisi düzeltmek için bir son dakika girişimi Armani ziyaret etti.

 

“Biz [hastanın] saç dökülmesi ilk ilaç kullanımı ve stabilize etmek gerek onun saç dökülmesi istikrarlı sac nakli ve biz 3 ya da 4 yıl sonra saç ekimi bakabilirsiniz ardından, gelecekte ne bakıyorsun, saçsız desen biliyorum bir zamanlar “Armani söyledi.

Daha fazla saçsız durdurmak ve Jeff kalan saç kalınlaştırmak için bir girişim Jeff saç çizgisi, Armani öngörülen Propecia düzelterek başlamak için. Ardından, mevcut patchiness düze sac nakli ltmek için, Armani foliküler ünite ekstraksiyon (FUE) olarak adlandırılan bir teknik kullanan bir saç nakli gerçekleştirildi.

Youtube

https://en.wikipedia.org/wiki/Follicular_unit_transplantation